RN73R1ETTP1603C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1603C50
JLCPCB Part #
C4268184
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS