RN732ATTD36R1F100
MFR.Part #
RN732ATTD36R1F100
JLCPCB Part #
C4094681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS