SG73G1JTTD2102C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2102C
JLCPCB Part #
C6481046
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS