RN73H1JTTD6571A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6571A10
JLCPCB Part #
C4093605
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS