CRGS2512J2R2
MFR.Part #
CRGS2512J2R2
JLCPCB Part #
C4220798
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS