SR73W3ATTE1R40F
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R40F
JLCPCB Part #
C2601732
Description
-55℃~+150℃ 1.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS