SR73W3ATTE1R20F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R20F
JLCPCB Part #
C2601550
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS