SR73W3ATTE1R80F
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R80F
JLCPCB Part #
C3949930
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS