RN731JTTD7590D50
MFR.Part #
RN731JTTD7590D50
JLCPCB Part #
C4178423
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS