RN73H1JTTD6732C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6732C25
JLCPCB Part #
C4028391
Description
100mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS