RN73H2BTTD5833F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5833F50
JLCPCB Part #
C3942460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS