RN73H1JTTD1321F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1321F50
JLCPCB Part #
C4149522
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS