SR73W2HTTE6R81F
MFR.Part #
SR73W2HTTE6R81F
JLCPCB Part #
C2600973
Description
-55℃~+150℃ 6.81Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS