SR73W2HTTE5R1G
MFR.Part #
SR73W2HTTE5R1G
JLCPCB Part #
C2601216
Description
-55℃~+150℃ 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS