SLR1TTE301J
MFR.Part #
SLR1TTE301J
JLCPCB Part #
C4200346
Description
-55℃~+180℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS