SR73W2HTTE3R9G
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R9G
JLCPCB Part #
C2601028
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS