SR73W2HTTE3R6G
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R6G
JLCPCB Part #
C2601060
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS