RK73G1ETTP3303D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3303D
JLCPCB Part #
C6648322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS