RK73G2ATTD1273D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1273D
JLCPCB Part #
C6388579
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS