SR731ERTTP3R3J
MFR.Part #
SR731ERTTP3R3J
JLCPCB Part #
C4227066
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS