RN73R2BTTD9200A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD9200A05
JLCPCB Part #
C4177241
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS