SR73W2HTTE2R32F
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R32F
JLCPCB Part #
C2601094
Description
-55℃~+150℃ 2.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS