SR73W2HTTE7R32F
MFR.Part #
SR73W2HTTE7R32F
JLCPCB Part #
C2600968
Description
-55℃~+150℃ 7.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS