SR73W2HTTE1R18F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R18F
JLCPCB Part #
C2600902
Description
-55℃~+150℃ 1.18Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS