RN73R2ATTD7772F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD7772F100
JLCPCB Part #
C2504845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS