SR733ATTER340F
MFR.Part #
SR733ATTER340F
JLCPCB Part #
C4004086
Description
-55℃~+150℃ 1W 340mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS