SR733ATTER301F
MFR.Part #
SR733ATTER301F
JLCPCB Part #
C2601898
Description
-55℃~+150℃ 1W 301mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS