RN73H2ETTD8560A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8560A25
JLCPCB Part #
C3992551
Description
250mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS