SG73P1ETTP5762D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5762D
JLCPCB Part #
C4249255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS