SR733ATTE62LJ
MFR.Part #
SR733ATTE62LJ
JLCPCB Part #
C4017816
Description
-55℃~+150℃ 1W 62mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS