RN73H2ETTD5103D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5103D10
JLCPCB Part #
C4019657
Description
250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS