SR733ATTE4R87F
MFR.Part #
SR733ATTE4R87F
JLCPCB Part #
C2601631
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS