RCP2512W1K30JWB
MFR.Part #
RCP2512W1K30JWB
JLCPCB Part #
C4104556
Description
-65℃~+155℃ 1.3kΩ 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount