RN73R2ETTD2700B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2700B10
JLCPCB Part #
C4330307
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS