SR733ATTE3R57F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTE3R57F
JLCPCB Part #
C4141011
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS