RN73H2BTTD17R6F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R6F100
JLCPCB Part #
C4131078
Description
-55℃~+155℃ 17.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS