SG73W2HTTE105K
MFR.Part #
SG73W2HTTE105K
JLCPCB Part #
C4090194
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS