SR733ATTE3R48F
MFR.Part #
SR733ATTE3R48F
JLCPCB Part #
C2601516
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.48Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS