RK73G2ARTTD1870F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1870F
JLCPCB Part #
C6181619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS