RN731JTTD77R7D25
MFR.Part #
RN731JTTD77R7D25
JLCPCB Part #
C4163111
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS