SR733ATTE2R7G
MFR.Part #
SR733ATTE2R7G
JLCPCB Part #
C2601600
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS