SR733ATTE4R7G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTE4R7G
JLCPCB Part #
C2601749
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS