RN732BTTD7870B50
MFR.Part #
RN732BTTD7870B50
JLCPCB Part #
C4331974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS