RN732BTTD1213F50
MFR.Part #
RN732BTTD1213F50
JLCPCB Part #
C3956846
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS