SR732HTTER820F
MFR.Part #
SR732HTTER820F
JLCPCB Part #
C2600939
Description
-55℃~+150℃ 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS