SR732HTTER604F
MFR.Part #
SR732HTTER604F
JLCPCB Part #
C2600901
Description
-55℃~+150℃ 604mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS