RN73R2BTTD71R5F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD71R5F50
JLCPCB Part #
C2530981
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS