SR732HTTER549F
MFR.Part #
SR732HTTER549F
JLCPCB Part #
C4094881
Description
-55℃~+150℃ 549mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS