SR732HTTER464F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732HTTER464F
JLCPCB Part #
C4101822
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 464mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS