MF1/4CCT52A1001F
MFR.Part #
MF1/4CCT52A1001F
JLCPCB Part #
C268815
Description
1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS